X Factor & Vyvolení.. X Factor & Vyvolení.. Web se zabývá novinkami z techto soutěží a ze světa hudby.. Omlouváme se za malý obsah web je v rozvoji..

Novinky

.

HRY FILMY ATD ZDEman utdHokej unas z NHL a O2 extraligy AKTUALNE !!

X Factor

O Xfactor...

jjnj


X Factor nezná hranic

Poprvé v historii přichází do České republiky pěvecká soutěž pro všechny generace, pro jednotlivce i skupiny. Nezáleží na tom, kolik je vám let a jakému žánru se věnujete, ale jestli máte talent a chuť v životě něco dokázat. A samozřejmě X Factor!


Co je X Factor?

X Factor je největší pěvecká castingová show, která dosud dorazila do České republiky. Poprvé v historii otevírá šanci stát se hvězdou lidem všech věkových kategorií, všech hudebních žánrů a stylů. Poprvé v historii mohou také o své místo na slunci bojovat vokální skupiny dvou až šesti zpěváků.

X Factor v zahraničí

Soutěž X Factor pochází z Velké Británie a má ji "na svědomí" populární porotce castingových soutěží Simon Cowell. Od své premiéry byla soutěž uvedena již v deseti zemích světa, kde dosahuje nadprůměrné sledovanosti. Největších úspěchů pak slaví v cílové skupině mladých diváků 15-34 let. Ve Velké Británii aktuálně
běží již čtvrtý ročník, jehož první díl sledovalo rekordních 9,5 milionu diváků.

Milionová výhra

Vítěz X Factoru jako první z vítězů pěvecké soutěže v České republice kromě kontraktu s hudebním vydavatelstvím na vlastní album získá i finanční prémii milion korun, kterou bude moci využít na rozjezd své profesionální kariéry!

Žádné komentáře