X Factor & Vyvolení.. X Factor & Vyvolení.. Web se zabývá novinkami z techto soutěží a ze světa hudby.. Omlouváme se za malý obsah web je v rozvoji..

Novinky

.

HRY FILMY ATD ZDEman utdHokej unas z NHL a O2 extraligy AKTUALNE !!

Soutěžící

Tomáš Tran, Darina Danyiová, Štěpánka Danyiová

JMÉNO A PŘÍJMENÍ: Tomáš Tran, Darina Danyiová, Štěpánka Danyiová
KATEGORIE: Vokální skupiny
PATRON: Petr Janda

Cesta soutěží bylo pro tuto vokální skupinu velmi klikatá. Tomáš Tran se původně přihlásil spolu se svým kamarádem jako duo Scofields. Petr Janda ale toto seskupení nemilosrdně roztrhl.
Tomášovi nabídl postup, ale jen v případě, že se přidá ke dvěma holkám, které si říkají Divoké kočky. Tomáš nakonec souhlasil. „Chtěl jsem to zažít: stát na pódiu a zpívat pro lidi, natáčení a atmosféra velké soutěže. Proto jsem do toho šel. A navíc, holky zpívají bezvadně,” svěřil se Tomáš. Všichni tři mají k sobě věkově blízko, přesto jsou každý jiný. „Já chci být kadeřnicí,” říká Štěpánka. „Já tanečnicí,” svěřuje se Darina. „Já jsem chtěl být podnikatelem, protože se mi líbí obleky, potom hokejistou, fotbalistou a teď zpěvákem,” směje se Tomáš. Jak se stačili sehrát a sladit? Co mají rádi a co ne? Kdo v minulém pololetí dvakrát propadl a kdo dostal dvojku z chování.
Žádné komentáře